Rozjaśnij swoją podróż!

RACE

[Rozmiar: 19990 bajtów]
Maxlux Co. Ltd. została założona w marcu 2002. Od samego początku zajmowała się produkcją i sprzedażą zestawów HID do pojazdów silnikowych, maszyn do produkcji HID oraz wszelkich komponentów związanych z technologią ksenonową.

Produkcja wysokiej jakości żarówek Maxlux produkuje miesięcznie 30 000 szt żarówek HID. Zestaw ksenonowy (HID) Maxlux uzyskał certyfikat E13 dopuszczenia na rynek europejski co potwierdza jego wysoką jakość. Maxlux posiada własny system kontroli jakości produkcji umożliwiający wytwarzanie produktów na najwyższym poziomie. Ciągłe udoskonalanie produktów doprowadziło do stworzenia urządzeń, które zyskały popularnośc w 20 krajach, dzięki wysokiej jakośći zachowując konkurencyjność cenową.

Wysoka technologia HID stosowana do produkcji maszyn Maxlux jest także eksporterem w dziedzinie inżynierii maszyn i technologii do produkcji wszelkiego typu lamp HID. Naszymi głównymi odbiorcami są Chiny i Rosja.

Udoskonalanie komponentów Produkcja lamp HID do pojazdów mechanicznych wymaga zastosowania odpowiedniej technologii oraz właściwych komponentów. Współpracowaliśmy z wieloma wytwórcami komponentów aby w najlepszy i najbardziej właściwy sposób określić to co jest niezbędne do produkcji lamp HID. Rezultatem naszych wysiłków jest to, iż wielu producentów lamp na całym świecie korzysta z naszych komponentów i materiałów do produkcji lamp HID.

Maxlux to inżynierowie na najwyższym poziomie pracujący w Korei przy produkcji halogenów i lamp HID od 15 lat. Mottem naszej firmy jest wysoka jakość, która ma służyć i zapewniać bezpieczeństwo naszym klientom.

Maxlux oferuje szeroki wybór lamp i osprzętu do nich. Jako czołowy producent lamp HID w Korei, Maxlux przyczynił się do podniesienia jakości produktów HID i komponentów do nich. Współpraca z innymi producentami, pozwala na ciągłe podnoszenie jakości naszych technologii.