Rozjaśnij swoją podróż!

REFLEKTORY

W niektórych przypadkach (np. OPEL ASTRA, HONDA CIVIC i wiele innych) standardowe reflektory są niskiej jakości. Zastosowano w nich zwykle dwuwłóknowe żarówki H4 i nie posiadają soczewek. W takich przypadkach przeróbka na xenon jest pozbawiona sensu i nieopłacalna. Różnica w cenie pomiędzy zestawami xenon H7 lub H1 a zestawami bixenon H4 wynosi bowiem tyle co koszt nowych reflektorów soczewkowych. Takie rozwiązanie oprócz znacznej poprawy stylistyki auta daje możliwość zastosowania zestawu xenonowego do soczewki świateł mijania, podczas gdy światła drogowe pozostają zasilane osobną żarówką halogenową.

Wiele modeli aut (np. AUDI A4, OPEL VECTRA, OPEL OMEGA, VW PASSAT i wiele innych) w różnych okresach produkcji posiadało dwa rodzaje reflektorów. Często wersje bogato wyposażone lub po liftingu miały reflektory soczewkowe lub gładkoszybowe (clear). Planując wówczas przeróbkę oświetlenia na xenon polecamy wymianę reflektorów.

Posiadamy w swojej ofercie pełną ofertę tuningowych lamp soczewkowych z ringami ANGEL EYES a także seryjne reflektory soczewkowe i gładkoszybowe. Dysponujemy doświadczeniem w takich modyfikacjach. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które planowały przeróbkę lamp na xenon, ale seryjne reflektory w aucie zniechęcały je do takiej inwestycji.

[Rozmiar: 28985 bajtów] [Rozmiar: 26577 bajtów]