Rozjaśnij swoją podróż!

LAMPY PRZEDNIE I TYLNE LED

Oferta wzbogaciła się o akcesoryjne tylne lampy zespolone w technologii LED. Dzięki nowym lampom właściciele mogą uczynić swój ukochany samochód absolutnie wyjątkowym – i to w połączeniu z najnowocześniejszą techniką. W tych lampach zarówno światła pozycyjne, jak i stopu realizowane są w przeciwieństwie do seryjnych w technice diodowej LED. Seryjne lampy przez swe całkowicie czerwone szyby nie pozwalają na zerknięcie do swego wnętrza, natomiast lampy akcesoryjne imponują jedynym w swoim rodzaju, przezroczystym designem.

Diody świetlne LED mają wielkie zalety z zakresu bezpieczeństwa, co najlepiej widać na przykładzie świateł stopu: diody LED zapalają się w znacznie krótszym czasie od impulsu włączającego, niż konwencjonalne żarówki. Dzięki temu kierowcy z tyłu zostają wcześniej ostrzeżeni i mają więcej czasu na reakcję, co redukuje niebezpieczeństwo kolizji przez najechanie.

Światła cofania i przeciwmgłowe są nadal realizowane przez konwencjonalne żarówki, bo najlepiej się do tego nadają. Montaż nowych lamp diodowych jest absolutnie bezproblemowy, bo elektronika niezbędna do przyłączenia lampy do instalacji auta jest zintegrowana w lampie. Oczywiście lampy LED posiadają homologację "E". Dlatego też po ich zamontowaniu nie jest konieczne przeprowadzanie badania technicznego.

[Rozmiar: 23804 bajtów] [Rozmiar: 26430 bajtów] [Rozmiar: 18982 bajtów] [Rozmiar: 31147 bajtów]