Rozjaśnij swoją podróż!

GWARANCJA

Jeszcze niedawno przeróbka reflektorów na xenon wiązała się z zastosowaniem używanych przetwornic 1 lub 2 generacji (np. z rozbitego auta z systemem xenonowym) plus podrabianych żarników z przerobionym mocowaniem pod gniazdo H1, H4, H7 itp. Ogromna rozbieżność cen, duża zawodność takiego rozwiązania oraz brak jakiejkolwiek gwarancji na taki zestaw skutecznie odstraszała wielu klientów.

Dopiero kompletne dedykowane zestawy do przeróbki reflektorów na xenon pozwoliły wielu niezdecydowanym osobom przekonać się do takiego rozwiązania. Zestawy takie mają homologację E oraz gwarancję, posiadają najnowsze przetwornice 3 generacji (zintegrowane z zapłonnikami, pełna hermetyzacja, znak bezpieczeństwa CE), najwyższej klasy żarniki (temperatura światła 5000-6000K), okablowanie z wodoszczelnymi złączami.

Ponadto w ostatnim czasie na rynku pojawiło się mnóstwo tanich zestawów do przeróbki reflektorów na xenon. Pochodzą one głównie z Chin gdzie producenci kładą nacisk wyłącznie na niską cenę produktu bez względu na jego jakość. Dla przykładu na ostatnich targach Automechanika we Frankfurcie oferowano je po 60USD/kpl. Profesjonalne zestawy xenon nie mają szans konkurować z taką ceną, ale ceny są uzasadnione wyższą jakością, parametrami i gwarancją.

Dbając o zadowolenie naszych oferujemy wyłącznie zestawy pochodzące od renomowanych producentów z Japonii i Korei. Wszyscy nasi dostawcy są znani na rynkach nie tylko w Europie ale również w USA i Kanadzie (gdzie oferują Lifelong Warranty).

Podsumowując, zanim zdecydują się Państwo na przeróbkę reflektorów, koniecznie sprawdźcie:

a) czy komponenty w zestawie są nowe i fabrycznie przystosowane pod gniazdo żarówki halogenowej, która występuje w Państwa aucie
b) czy zestaw dedykowany posiada gwarancję, czy żarniki mają homologację E, czy przetwornice posiadają homologację E oraz znak
bezpieczeństwa CE

Są to najważniejsze cechy wyróżniające profesjonalne zestawy xenon od tańszych rozwiązań o wątpliwej jakości !!


Wszystkie oferowane przez nas zestawy xenon są objęte gwarancją (24, 18, 12 miesięcy – w zależności od producenta).

Dodatkowo zestawy XTEC oraz SPEEDMAX posiadają w ramach gwarancji SYSTEM OCHRONY ŻARNIKÓW.
W ramach gwarancji jeśli żarówka w zestawie zostanie uszkodzona wymieniana jest na nową.


UWAGA !! W przypadku zakupu samych żarników !! Żarniki do poprawnej pracy wymagają całkowicie sprawnych przetwornic. Jeżeli przetwornica pracowała dłużej, niż jej nominalna żywotność (zwykle 2000h) to może być zużyta w takim stopniu, że nie dostarczy żarnikowi wystarczającej ilości energii i mogą wystąpić problemy z załączaniem żarników. Dotyczy to głównie przetwornic Hella markowanych jako Hella oraz markami własnymi.